Arama

Validating credentials, please wait...
  • BIZI ARAYIN: 0-212-945-1009

  • DESTEK: 0-212-945-1266

Home

Kurumsal

Telif Hakları

Telif Hakları

Telif Hakları Bildirimimiz

Sitemize resmi web URL adresimiz olan telepazar.com.tr adresinden girmektesiniz.

Bu belgede size sitemizde bulunan içerik ve görsellerin kullanımı konusunda bilgiler bulabilirsiniz.

TelePazar Telekom ® ulusal ve/veya uluslararası telif haklarına ve yasalara aykırı bir içerik, görsel ve/veya bir materyal bulunmamaktadır. Hizmet verdiğimiz web sitelerinin TelePazar Telekom ® dışında buna aykırı şekilde davranması hususunda tüm sorumluluk ilgili site sahibine aittir. TelePazar Telekom ® bu ve benzeri durumların tespit edilmesi durumunda, ilgili web sitesi hakkında Kullanım Koşulları sayfasında yazılı maddeleri yerine getireceğini tahhüt eder.

TelePazar Telekom ® ve/veya ilgili sitelerimizde bulunan içerik ve/veya görselleri TelePazar Telekom ® referans göstererek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ancak bu içeriklerin bir kısmı veya tamamının yerinin ya da içeriğinin değişmesi tamamıyla TelePazar Telekom ® inisiyafitindedir. TelePazar Telekom ® kullanımı sırasında olması muhtemel tüm hatalardan, bu kaynakları kullanan kullanıcı sorumludur.

TelePazar Telekom ® kayıt sırasında ve sonrasında verdiğiniz kişisel bilgilerinizin değerlendirilmesi, analiz ve sunulması özel olarak tasarlanmış programlarımız tarafından yapılmaktadır. Verdiğiniz tüm verilerin TelePazar Telekom ® tarafından kullanılma haklarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına, telif hakları sayfamızda belirtilen bu koşullarla bağlantı kurmayı kabul etmektesiniz. Burada yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

Hizmet verdiğimiz kişi veya kuruluşlar için yaptığımız tüm yazılım, tasarım, içerik ve görseller ilgili sitelere sağlanır. Ancak bunların kullanımı ve telif haklarının korunması ilgili sitelerin sorumluluğundadır. Aksi bir durumun oluşması durumunda TelePazar Telekom ® tüm sorumluluğu açıkça reddeder. Bunun dışında TelePazar Telekom ® internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı herkese açık olup, dileyen kişilerin dilediği şekilde kullanımı serbesttir.

TelePazar Telekom ® tarafından yazılan özel uygulama, yazılım ve benzeri tüm web araç ve gereçleri, aksi belirtilmedikçe sadece alıcı site tarafından kullanılabilir. TelePazar Telekom ® izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamazlar. Sadece kaynak göstererek tanıtım, demo ve reklam amaçlı alıntı yapılabilir.

TelePazar Telekom ® internet sitesinde verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadırlar. TelePazar Telekom ® bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir.

Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir. Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, TelePazar Telekom ® ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri TelePazar Telekom ® tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. TelePazar Telekom ® internet sitesinde yer alan bütün sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu sitedeki tüm program ve güvenlik sistemleri ©opyright TelePazar Telekom ® tarafından sağlanmaktadır