Gizlilik Politikasıyla İlgili Temel Konular

TelePazar Telekom ® olarak gizliliğin önem taşıdığının farkındayız. Bu belgede siz TelePazar Telekom ® hizmetlerini kullanırken aldığımız ve topladığımız kişisel bilgi türlerinin yanı sıra, söz konusu bilgileri korumak için aldığımız bazı önlemler açıklanmaktadır.

Bunun kişisel bilgileri bizimle paylaşırken bilinçli kararlar almanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Bilgi

Bu site www.telepazar.com.tr adresinden hizmet vermektedir. Bilgi alışverişi bu web adresi ile sizin tarayıcınız arasında, mevcut internet ağının olanakları dahilinde ve teknolojinin elverdiği şekilde yapılmaktadır.

Kapsam

Bu bildirimde TelePazar Telekom ® sitesi ile ilgili temel noktalar anlatılmaktadır.

Topladığımız kişisel bilgiler ve diğer verileri bir hizmetimize kaydolduğunuzda veya başka bir nedenle bu tür bilgileri isteyerek verdiğinizde TelePazar Telekom ® bu kişisel bilgileri toplar. Sizin için içeriği özelleştirmek dahil, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için, sizden aldığımız kişisel bilgileri diğer TelePazar Telekom ® hizmetlerinden veya üçüncü taraflardan aldığımız bilgilerle birleştirebiliriz. TelePazar Telekom ®, online deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizin kalitesini artırmak için TelePazar Telekom ® hizmetlerini nasıl kullandığınız hakkında bilgi edinmek amacıyla çerezler kullanır. TelePazar Telekom ®’ın sunucuları, web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya ürünlerimizden bazılarını kullandığınızda URL, IP adresi, tarayıcı türü ile dili ve isteğinizin tarihiyle saati dahil olmak üzere bu tür bilgileri otomatik olarak kaydeder. Gizlilik politikasının devamı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kullanımlar

Kişisel bilgileri, özelleştirilmiş içerik ve reklam gösteren hizmetler dahil olmak üzere, istediğiniz hizmetleri sağlamak için kullanabiliriz. Kişisel bilgileri TelePazar Telekom ® teknolojilerini ve hizmetlerini kullanmak ve iyileştirmek için denetleme, araştırma ve analiz amacıyla da kullanabiliriz. Kişisel olmayan toplu istatistik tarzı bilgileri TelePazar Telekom ® dışındaki üçüncü taraflarla paylaşabiliriz. Kişisel bilgilerinizi işleme koymamız için bize yardımcı olması amacıyla üçüncü taraflardan yararlandığımızda, Gizlilik Politikamıza ve diğer gerekli gizlilik ve güvenlik önlemlerine uymalarını şart koşar ve bizimle aynı titizliği göstermeleri konusunda uyarırız. Ayrıca bu tür bilgileri yasal işlemler uyarınca, sahtekarlığı veya zarar görmeyi önleme ve ağımızla hizmetlerimizin güvenliğini sağlama amacıyla olduğu gibi bazı sınırlı durumlarda üçüncü taraflarla paylaşabiliriz. TelePazar Telekom ®, kişisel bilgileri sunucularımızda işler. Bazı durumlarda kişisel bilgileri başka bir sunucuda işleriz.

Seçenekleriniz

Kişisel bilgiler isterken size mümkün olduğunca makul seçenekler sunarız. Bunları tercih etmek, bilgilerinizi kaydetmek veya bu işlemleri ayarlamak sizin tercihinizdedir. Bize kişisel bilgi vermeyi reddedebilirsiniz ve/veya tarayıcınızda çerez kullanılmasına izin vermeyebilirsiniz. Ancak, bunun sonucunda bazı özelliklerimiz ve hizmetlerimiz düzgün çalışmayabilir. Kişisel bilgilerinize istediğiniz zaman erişebilmenizi sağlamak ve bilgilerde yanlışlık varsa düzeltmenize ve silebilmenize olanak tanımak için makul şartlarda ve iyi niyetle çaba gösteriyoruz.

Bu sayfalarda belirlediğimiz tüm kurallar TelePazar Telekom ® Gizlilik Politikası gereğidir. Bu konularda hiçbir kişi, kurum, kuruluş ve/veya üçüncü şahıslara herhangi bir açıklama yapmak zorunda değiliz.