Arama

Validating credentials, please wait...
  • BIZI ARAYIN: 0-212-945-1009

  • DESTEK: 0-212-945-1266

Home

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

TelePazar Telekom Hizmetlerimiz

Tele Pazar Telekom olarak,

Her kanalımızdan telefonla, sahada, bayilerimiz vasıtasıyla,.. yapılan satışların data desteğini, santral desteğini, eğitim hizmetlerini, danışmanlık ve tüm bilgi işlem alt yapı desteğini uzman ekibimizle biz veriyoruz.

Şirketimiz bu anlamda Home Agent pozisyonunda evden çalışanlara, Free Office Agent olarak ofis içerisinde kendi bankosunda bayi gibi rahat çalışmak isteyenlere, sahada serbest çalışmak isteyenlere, ayrıca girişimcilere ya da hazır şirketi olan bayilik isteyen Çağrı Merkezlerine kendi ürünlerimizin, hizmetlerimizin, kendi datamızla desteğini sunarak piyasada istihdam ve iş imkanı sunmaktadır.

İnternet, Televizyon Platformu, Cep Telefon Hattı ve Tarifeler

  • Telekomünikasyon sektörünün lider şirketlerinin yalın, telefonla, fiber ve diğer tüm internet hizmetlerinin satışı.
  • Televizyon ve Uydu hizmetlerinde lider şirketlerin televizyon platform ve televizyon kanalları hizmetlerinin satışı.
  • Cep telefonu hat satışı, paket satışı, tarife satışları, numara taşıma hizmetleri.

Konusunda uzman ekibimiz sektördeki lider başta telekomünikasyon olmak üzere birçok firmanın ürün ve hizmetlerinin telefonla satış ve pazarlama hizmetlerini yapmaktadır.

Kapsamlı Sigortacılık

Emniyet Sigorta sigortacılık tecrübesi ve geniş müşteri portföyünden yola çıkan bir aracılık şirketidir. Sigortacılık sektöründe en kaliteli, en uygun, en ucuz, en kapsamlı sigortacılık hizmetlerini verebilmek amacıyla kurulmuştur.

Grup şirketlerimizden Emniyet Sigorta aracılığı ile Türkiye’de , Trafik Sigortası, Kasko Sigortası, İşyeri Sigortası, Konut Sigortası, Sağlık Sigortası, Dask Sigortası,.. başta olmak üzere kapsamlı sigortacılık hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi için EmniyetSigorta web sitemizi inceleyebilirsiniz.