Arama

Validating credentials, please wait...
  • BIZI ARAYIN: 0-212-945-1009

  • DESTEK: 0-212-945-1266

Home

Hakkımızda

Referanslarımız

Referanslarımız

Aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz.

Çağrı Merkezi üzerinden ve saha satışı ile sigorta hizmetleri

Emniyet Sigorta, sigortacılık sektöründeki diğer sigorta şirketlerinden farklı olarak müşterisinin temsilcisi olmak hedefiyle, sadece sigorta poliçesi satışını değil müşterisinin memnuniyetini esas almaktadır. Bu doğrultuda Emniyet Sigorta 17 adet sigorta şirketi ile iş ortaklığı yapmıştır. En sık kullanılan kasko, trafik, sağlık, konut gibi sigorta ürünlerinin yanı sıra; seyahat, nakliyat, ferdi kaza gibi ihtiyaç duyulan farklı birçok sigorta branşında da hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz Emniyet Sigorta ile çözüm ortaklığı anlamında birleşerek sigortacılık sektöründe de aktif hizmetler sunmaktadır.

Çağrı Merkezi üzerinden D-SMART televizyon & internet satış hizmeti

10A Sistem Bilişim, 2006 yılından bu günü sektörün önde gelen firmalarından D-Smart ile stratejik çözüm ortaklığı yapmaktadır. Sahip olduğu D-Smart Distribütörlük konumunda bulunmaktadır. 2010 yılı itibarı ile D-Smart bünyesinde kurulum ASK Satış Kanalı katılması ile sektörde lider firma olma özelliğini eklemiştir. 10A Sistem ASK Satış Kanalında AÇM yani Çağrı Merkezi üzerinden satış yapma haklarına sahip olarak. D-Smart hizmetlerini hem saha hem de uzak mesafeli satış haklarına sahip olan lider kuruluştur. Türkiye genelinde İş Ortaklığı paylaşımı modeli ile iş geliştirme yapmaktadır.

Şirketimiz 10A Sistem Bilişim ile yaptığı sözleşme neticesinde çağrı merkezi üzerinden telefonla satış ve telefonla pazarlama alanında ilk hizmetine başlamıştır.