Arama

Validating credentials, please wait...
  • BIZI ARAYIN: 0-212-945-1009

  • DESTEK: 0-212-945-1266

Home

Hakkımızda

Hakkımızda

TelePazar Telekom Hakkında

Tele Pazar Telekom

“Burada her zaman konusunun uzmanı bir personel sizi karşılar. Sizi dinler, ihtiyacınıza uygun konularda sizinle konuşur, notlar alır. İşte bu yüzden eğer başka bir personelimize denk gelirseniz, derdinizi defalarca anlatmak zorunda kalmazsınız. Her zaman size sorun çıkartmaz, çözüm üretiriz.”

TelePazar Telekom uzun yılların verdiği emek, bilgi ve tecrübenin harmanlanması ile birlikte geniş bir piyasaya ve çevreye sahiptir. Değerli Halkımıza telekomünikasyon sektöründe en kaliteli, en uygun ve en ucuz hizmetleri sunabilmek amacıyla kurulmuştur. Bugüne kadar sunmuş olduğu hiç bir hizmetten dolayı şikayet almamıştır.

Sektördeki benzer şirketlerden farklı olarak her müşterimizin temsilcisi “yani müşterinin sesi” olmak hedefiyle, müşterilerimize sadece ürün satmak ve köşeye çekilip paraları saymak mantığıyla değil müşterilerimizin memnuniyetini esas alaraki ilk günkü heyecanımızla ve profesyonel düşünce ile ancak amatör bir ruhla çalışmaktayız.

Halkımızın her ay veya periyodik olarak fatura ödediği ev interneti, fiber internet, cep telefonu, tarifeler, televizyon platformu, sigortacılık,.. gibi hizmetler için karşılaştırmalı fiyat ve hizmet analizi yaparız. En uygun fiyatları temin ettikten sonra yasal olarak bilgilendirilmesi gereken kişileri telefonla arayarak, sms ile veya eposta yoluyla fiyat ve hizmet tekliflerimizi sunarız. Müşterilerimizin aynı hizmete daha az para ödemesi için gece gündüz çalışırız.

Kendi uzman eğitimcilerimizle yetiştirdiğimiz uzman kadromuz, sektörde aktif ve güncel bilgiye sahip olarak kendisini sürekli günceller ve her türlü sorunuza cevap verecek ya da çözüm üretecek donanıma sahiptir. Müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda notlarımızı alırız ve sizi mutlaka geri arayıp bilgilendiririz.

Mutlu müşteri hedefiyle her zaman en ucuz ve en kaliteli hizmet bilgilerini telefon, sms, mail, sosyal ağlarımız ve diğer iletişim kanallarımızdan size ulaştırmaya çalışıyoruz.

Elbette hizmeti bizden almak zorunda değilsiniz, ancak biz size gerekli tüm bilgileri vermek zorundayız.

Sizin için buradayız…