Arama

Validating credentials, please wait...
  • BIZI ARAYIN: 0-212-945-1009

  • DESTEK: 0-212-945-1266

Home

Tele Pazar Telekom açıldı…

Tele Pazar Telekom açıldı…

Tele Pazar Telekom açıldı…

TelePazar Telekom 2017 yılı Aralık ayında Telekomünikasyon sektöründe hizmet sunmak amacıyla kurulmuş olup, “Tele Pazar Bilişim ve Danışmanlık Limited Şirketi” ünvanı ile 2018 yılı Ocak ayında resmi açılış sürecini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır.

Şirketimiz çağrı merkezi olarak telefonla satış, telefonla pazarlama, telefonla tahsilat hizmetlerinin yanı sıra sigorta acentesi olarak trafik sigortası, işyeri sigortası, kasko sigortası ve benzeri tüm sigortacılık  hizmetlerini ile birlikte konusunda uzman tahsilat ekibimizle birlikte telefonla tahsilat hizmetleri sunmaktayız.

Çağrı Merkezi hizmetlerinin yanı sıra saha satış personelleri ile İstanbul ili sınırları içerisinde aktif saha satışı, reklam ve pazarlama hizmetleri de sunmaktadır.

Hizmet olarak çağrı merkezi üzerinden sektörün lider telekomünikasyon şirketlerinin ürün ve hizmetlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktayız. Kadromuzda yer alan personelimizin tüm eğitimi konusunda uzman ekibimiz tarafından verilmektedir. Şirket içerisinde şirket dışında olmak üzere sektörde fark yaratan bir anlayışla hızla büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

Yakın gelecekte adımızı sektörde duyurarak daha da ileriye gitmeyi ve sektörde ciddi fark yaratmayı hedefliyoruz.

TelePazar Telekom
“biz sözümüzü tutarız”

One comment

  1. Bay WordPress dedi ki:

    Merhaba bu bir yorumdur.
    Bir yorumu silmek için giriş yapıp yazının yorumlarına göz atın. Orada düzenleme ve silme seçenekleriniz sizi bekliyor.

Bir cevap yazın