Arama

Validating credentials, please wait...
 • BIZI ARAYIN: 0-212-945-1009

 • DESTEK: 0-212-945-1266

Home

Başvuru Formları

Başvuru Formları

Tele Pazar Telekom Başvuru Formları

Başvuru Formları

Tele Pazar Telekom Çağrı Merkezi üzerinden ve sahada, sektörünle lider kurum ve kuruluşlarla yaptığı anlaşmalarla en ucuz ve en kaliteli “internet, ev elektriği, cep telefonu hattı, cep telefonu kampanyaları, televizyon uydu platformu, otel rezervasyonları, yardım ve destek hizmetleri, anket, reklam ve tanıtım, kapsamlı sigortacılık” telefonla satış, telefonla pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

Şirketimizde aşağıda yazılı formlardan size uygun olanı doldurarak doğrudan veya dolaylı bir kazanç elde edebilirsiniz. Aşağıdaki başlıkların altında yazan açıklamaya uygun hangi çalışma modeli size uygunsa ilgili form sayfasındaki bilgileri doldurup bizimle iletişim kurabilirsiniz veya “bize yazın formu” ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Bize Yazın Formu
  Her konuda İletişim sayfasındaki adres, konum ve şirket bilgilerinden veya Bize Yazın Formu ile bize ulaşabilirsiniz.


 • Staj & İş Başvurusu
  İş Başvuru Formu ile bize “müşteri temsilcisi”, “saha satış elemanı”, “analiz”,.. gibi kadrolarımız için başvuru yapabilirsiniz.


 • Serbest Çalışan Başvurusu
  Evinizden çevrenizdekilere ya da yakınlarınızın ihtiyaçlarına göre veya sahada aktif olarak herhangi bir mesaiye bağlı kalmadan, ürünlerimizi “serbest çalışan” modeliyle satarak para kazanabilirsiniz.


 • Bayilik Başvurusu
  Satmakta olduğumuz ürünlerimizin satışını şirketinizle veya ekibinizle yapmak için bayimiz olabilirsiniz.


 • Evden Satış “Home Agent” İş Başvurusu
  Evinizdeki bilgisayarınızdan bizim size tahsis edeceğimiz numara ile ya da bizim santral sistemimize bağlanarak, yasal çalışma saatleri ve günleri içerisinde, ekranınıza gelen müşteri bilgilerini arayarak satış yaparak prim kazanabilirsiniz.


Yapılan tüm başvurular titizlikle incelenip değerlendirilerek uygun görülen adaylar mutlaka aranmaktadır. Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru doldurmanız önemlidir. Satış modelleriyle ilgili seçilen kişi, kurum veya adaylara detaylı bilgiler ve eğitim şirketimiz tarafından verilecektir.

 1. Bayilik başvurusu tamamen ücretsizdir.
  Bayilik başvurusu yapan aday firmalardan kesinlikle başvuru, eğitim, destek ve kurulum ücreti alınmamaktadır. Şirket adımızı kullanarak sizi arayan ve herhangi bir ücret talep edenler olması halinde, lütfen bize bildirin ve bu gibi kişilere asla itibar etmeyin.
 2. Bayilik başvurusu yapan kişi ve kuruluşlar onay sürecinden geçmektedir.
  Bayi adaylarımızdan en az 1 referans istenmektedir. Ayrıca bayi başvurusu yapan kişi ve kuruluşlar istihbarat servisimiz tarafından araştırılmaktadır. Başvurusu onay sürecinden geçen adaylarımız, saha operasyon yöneticilerimiz tarafından aranarak adreslerinde ziyaret etmek suretiyle bilgilendirmeler yerinizde yapılmaktadır.
 3. Bayilerimiz şirketimizin standartlarına uygun olmak zorundadır.
  Belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına uygun olmayan adaylarımızdan standartlarımıza uygun bir yapı oluşturmalarını talep ediyoruz. Adaylarımıza çözüm ortaklarımız vasıtasıyla ücretsiz danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Bayi adayımız bizim standartlarımızı kendisi sağlama konusunda serbesttir.
 4. Bayilerimiz kendi datalarını, kendi sistemlerini kullanmakta tamamen özgürdür.
  Bayi adayımız dilerse santral ve data hizmetlerini bizden alabilir, yasal olarak reklam ve tanıtım izni alınan müşterilerimizin olduğu bizim sağladığımız dataları ya da kendi datalarını arayabilirler. Mevzuat gereği kendi datalarının aranmasından tamamen bayimiz sorumludur.
 5. Prim sistemimiz.
  Bayilerimizin aylık satış ve performans değerlendirmemiz bağlı olarak ve bizimle çalışma süreleri göz önünde bulundurularak farklı modelde prim sistemlerimiz mevcuttur. Prim sistemi yapacağımız ilk randevu sonrası uygunluk sürecinin ardından bayi adayımıza bildirilmektedir.
  Şirketimiz telefon ve/veya email yoluyla ya da başvuru sırasında prim sistemini bildirmemektedir.
  Primlerimiz her bayimiz için ilk ay standart olmak üzere, sonraki aylar ve bayi performasına göre artmaktadır.